Wróć   APLIKOM FORUM CAD / CAM / GIS > Architektura i budownictwo > Revit Architecture / Structure / MEP

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 13-03-12, 02:04
trufla8 trufla8 jest offline

Domyślnie Problem z widokami - 3d nie wyswietla sie

Witam wszystkich.
podłączam się do tematu (jeśli można )
mam ten sam problem.
zaczęło się od tego, że przestała być widoczna mapa (link cad). tzn najpierw była wyłączona w visibility/graphic a pozniej chcialam ją włączyc i nie ruszyło (nie zmieniałam lokalizacji plików). za chwilę zaczęły wariować widoki. rzuty raz się pokazują raz nie. widok 3d przez chwile był widoczny, a później zaginął. co ciekawe widok z kamery jest widoczny, realistyczny tez dobrze chodzi.
próbowałam eksportować widok 3d do dwg, i w wyeksportowanym pliku nie ma żadnych obiektów. generują się warstwy i nie da się ich wykasować (więc teoretycznie coś w pliku jest, plik niby wazy 1 125KB). przy ctrl+a zaznacza jakiś punkt, którego nie da się przybliżyć. widoku kamery tez nie jest w stanie wyeksportować do dwg.

eksportowałam tez do fbx, i w maxie jedyną rzeczą jaka się pojawia jest sama kamera.

wysyłałam ten plik do koleżanki, u niej przestał działać parter (u mnie w końcu się pojawił), i obie nie widzimy widoku 3d.
widoczności i templaty też sprawdzałam.

będę ogromnie wdzięczna za jakieś podpowiedzi.
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-12, 12:02
Agata Zaleska Agata Zaleska jest offline
specjalista APLIKOMu

Domyślnie

Z opisu wnioskuję że problem nie jest natury złej obsługi programu, zatem polecam zgłosić problem do pomocy technicznej.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania